Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

POKLADNIČKY

Že je spoření peněz nuda? Na to zapomeňte! Naše malé pokladničky pro děti jsou vyrobené z dubového dřeva a jsou jasným důkazem toho, že každé vhození mince může být zábavou!

Dětská pokladnička může mít různé tvary a barvy. Originální pokladničky jsou skvělým dárkem pro nejmenší, ale nepohrdnou jimi i starší děti. Kasička na peníze či krabička na mince? Říkejte tomu jak chcete, ale prohlédněte si naše dřevěné pokladničky a vyberte si tu pravou.

A když tak vybíráte, potěšte se i originálními ořezávátky nebo krabičkami na mléčné zoubky a malé poklady. Kdo chce pro děti něco opravdu velkého, podívá se rád i na kuličkovou dráhu nebo speciální autíčko Finger car.

 

01 spardose hippo gruen front 1
1 279 Kč

Kasička Janoschik z leštěného dubového dřeva v podobě hrocha překvapí svým originálním trikem při vhození mince: Hroch zavrtí ocasem!

602F
01 spardose hippo natur front 1
1 279 Kč

Kasička Janoschik z leštěného dubového dřeva v podobě hrocha překvapí svým originálním trikem při vhození mince: Hroch zavrtí ocasem!

602N
01 spardose elefant blau front 1
1 279 Kč

Kasička Janoschik z leštěného dubového dřeva v podobě slona překvapí svým originálním trikem při vhození mince: Slon radostně zvedne svůj chobot!

604F
01 spardose eule natur orange front 1
1 279 Kč

Kasička Janoschik z leštěného dubového dřeva v podobě sovy překvapí svým originálním trikem při vhození mince: Sova mává samou radostí křídly!

608F
01 spardose hase natur orange front 1
1 279 Kč

Kasička Janoschik z leštěného dubového dřeva v podobě zajíce překvapí svým originálním trikem při vhození mince: Zatáhněte zajíčka za ocas a mince spadne dovnitř!

609F
5 položek celkem