Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Recenze výrobků a hodnocení obchodu

Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou nám píšete do zpráv a komentářů na sociálních sítích nebo na email. Moc si toho vážíme :) 

Napsali jste nám:

 

Dobrý den,
chtěla bych Vám touto cestou moc,moc,moc,.... poděkovat, za nádherné výrobky, velmi rychlé  zpracování objednávky a expresní  doručení s úžasnou komunikací o průběhu .
Budu Vás jen doporučovat a ještě jednou veliké DĚKUJI a ať se Vám daří.
Stoklásková

 

Dobrý den,
peníze za objednávku právě odeslány. Moc se těším na balíček. Vaše výrobky mi dávají velký smysl a líbí se mi, že jste z Děčína. Bydlela tam moje babička s dědečkem, na tu dobu ráda vzpomínám. Vaše autíčka udělají radost mým synům i synovci. Věřím, že budou tak dobrá, že je budu všude vychvalovat a doporučovat. Mám ráda hračky s přidanou hodnotou a když jsou ještě k tomu vyráběné v České republice, tak dvojnásob. Mějte se krásně a přeji příjemný den.
S pozdravem
Jana Dvořáková

 

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za krásnou hračku.
Vnuk se od ní nechce hnout.
Hezký den
Martin Balcar
 
 
Vážení,
děkuji za báječnou hračku Finger car. Celý proces od objednání po doručení proběhl bez problémů a neuvěřitelně rychle. Autíčko je opravdu skvělé a baví jak děti, tak dospělé. Prostě výborný nápad a perfektní zpracování. S čistým svědomím ho doporučuji dál.
Moc děkuji.
Alexandra K.

 

Dobrý den, s autíčky Finger Car jsme spokojení v základní škole, objednávali jsme pro žáky 1. třídy. Půjčili jsme k vyzkoušení do naší MŠ a rovněž velká spokojenost a nadšení ze strany pedagogů i dětí. Prosím o zaslání ještě jedné sady pro MŠ (stejná fakturační adresa jako u předchozí objednávky).
Mgr. Alena Kocourková, ředitelka školy

 

Dobrý den.
Naše MŠ zakoupila do 5 tříd po jednom kuse autíčka Fingercar.
„Testujeme“ od ledna 2021, tedy poměrně krátkou dobu, ale paní učitelky jsou velmi spokojené, děti evidentně také. Autíčko je celodenně přístupné na jednom stolečku, i s dráhou, děti si střídavě přistupují, „hrají“ si dle svých potřeb. Slouží nejen k uvolňování ruky a koordinaci pohybu, ruka x oko, ale i k celkovému zklidnění dětí během dne, kdy je obklopuje sousta podnětů, vzruchů a zde mohou nalézt chvilku odreagování, soustředění, klidu.
Zpočátku nás zaskočila cena autíčka /500,-Kč/, zdála se nám vysoká. Sice je to česká, dřevěná hračka /žádná Čína apod/, kvalitně provedená, ale mnohé zájemce může tato částka odradit. Jsme za nákup rády. Hodláme časem pořídit ještě alespoň po jednom kuse na všechny třídy, ovšem při počtu tříd v naší MŠ je to investice vyšší. Ale rozumíme tomu, že je to český patent, ruční práce a kvalita.
To je třeba zaplatit. Ať se firmě daří prorazit na trhu a dál se prezentuje kvalitními výrobky, které slouží k rozvíjení dítěte a jsou vítaným pomocníkem při vzdělávacích aktivitách nejen v mateřských školách.
Děkuji.
S pozdravem
Bc. Alena Irholcová, ředitelka MŠ U Pramene

 

Dobrý den,
autíčka Fingercars jsme objednali pro žáky 1. a 2. ročníku naší školy pro zklidnění žáčků a také pro uvolnění ruky před psaním. Zapůjčili jsme autíčka i do naší MŠ a už se k nám tato sada vůbec nedostala. U předškoláků využívají paní učitelky na relaxaci a zklidnění před plněním předškolních úkolů.
Pro školáky jsme tedy objednali další pětici autíček. Tato využíváme jak v 1., tak i ve 2. třídě v hodinách psaní. Často si vyžádají děti i jen tak ke zklidnění po náročných úkolech. Určitě bych doporučila i dalším pedagogům zejména v období nácviku psaní.
Mgr. Alena Kocourková, ředitelka ZŠ Domanín

 

Dobrý den,
autíčka Fingercar jsou u dětí velmi oblíbená a každý den jsou v provozu. Mladší děti s nimi jezdí nejraději po závodní dráze. Prstem ovládat autíčko je pro ně náročnější, více využívají joystick. Nejstarší děti zvládají bez problému.
Hra vede děti k celkovému zklidnění a soustředění se na jízdu. Výborně působí na rozvoj motoriky, orientaci v prostoru, rozvíjí dětskou fantazii (především u starších dětí při jízdě  s fixem na velké ploše papíru). Autíčka také inspirují k dalším souvisejícím aktivitám, např. vylepšování závodní dráhy, postavení dopravních značek, stavba garáží, parkovišť, servisu apod.
Auta se velmi povedla a věříme, že budete i nadále vyvíjet a vyrábět podnětné hračky pro naše děti.
Přeji pěkný den a hlavně hodně zdraví.
Marcela Hanáková, ředitelka MŠ Násedlovice
 
 
Dobrý den,
děkuji za perfektní spolupráci. Z auta jsem nadšená a velmi mě potěšilo zaslání dárečku ve formě dřevěných odřezků. Využijeme ji jako stavebnici.
Učím prvňáčky, kteří jsou velmi tvořiví. Už se těším na jejich přestávkové nadšení u budování různých staveb. 
Každá takováto podpora dětí ve školách je úžasná, ovšem v současné době ojedinělá. 
Děkujeme.
Ivana Suchá a prvňáčci.
 
 

 

 draha_co_01
draha_co_02
draha_co_03
draha_co_04draha_co_05draha_co_06
draha_co_07
draha_co_08
draha_co_09
draha_co_10
draha_co_11
draha_co_12
draha_co_13
draha_co_14
draha_co_15
draha_co_16
draha_co_17
draha_co_18
draha_co_19
draha_co_20
draha_co_21
draha_co_22
draha_co_23
draha_co_24
draha_co_25
draha_co_26
draha_co_27
draha_co_28
draha_co_29
draha_co_30
draha_co_31
draha_co_32
draha_co_33
draha_co_34
draha_co_36
draha_co_37
draha_co_38
draha_co_39
draha_co_40
draha_co_41
draha_co_42
draha_co_43
draha_co_44
draha_co_45
draha_co_46
draha_co_47
draha_co_48
draha_co_49
draha_co_50
draha_co_51
draha_co_52
  
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.