Kuličková dráha MAXI od Trihorse Perfektní dárek k 1. narozeninám

Kuličkovou dráha MAXI vyrábíme z velmi kvalitního bukového dřeva.

Podporuje soustředění, rozvoj mozku, jemné motorické dovednosti a vizuální vnímání.

Vyrobená v Česku. Ideální pro děti ve věku 1 – 6 let.


  • (> 5 ks) Skladem
975 Kč
Kategorie: KULIČKOVÉ DRÁHY
 

Terapeutické hračky poskytnou Vašemu dítěti nefér výhodu proti jeho vrstevníkům!

Vaše dítě při hraní využívá pohyb - rozvíjí tak své pohybové nadání a brání se obezitě. Pokud nepatříte mezi ty, kteří by i malému dítěti půjčili na celý den telefon, aby se zabavilo samo, je i pro Vás jeho fyzické zdraví důležité. Jak se může dětské tělo od mala správně vyvíjet, nemá-li pravidelnou fyzickou aktivitu už od útlého dětství?

Vaše dítě při hraní zapojuje intenzivně svůj mozek - hádáte správně, i hračky mohou ovlivnit to, jak inteligentní dítě bude, až bude starší. Namáháním mozku se vytvářejí nové spoje, které ovlivňují to, jak dobře bude dítě řešit logické problémy.

Díky tomu bude šikovnější a bude dělat radost svým rodičům. Bude dělat rychlejší pokroky než děti ve stejném věku. To se v budoucnu projeví také na prospěchu ve škole a úspěchu v budoucím životě.

 Dřevěná kuličková dráha Trihorse CZ

Naši českou hračku milují rodiče i děti v Německu, Francii, Británii, Španělsku, Itálii i v USA. V Německu je to dokonce TOP hračka, kterou děti dostávají k 1. narozeninám. Naše česká dráha vyráběná kousek od Děčína!

 

Kuličková dráha MAXI od TRIHORSE: Pravá prvotřídní dětská hračka ze dřeva

Kuličková dráha nadchne malé děti stejně jako dospělé. Pokud se nechá kulička díky gravitaci dokutálet přesně tam, kde děti očekávají, je to už malý pocit úspěchu, který rozvíjí dětský systém motivace a odměňování. Naše kuličková dráha podporuje trpělivost, soustředění a logické myšlení dětí. Současně působí uklidňujícím dojmem a přináší do dětského pokoje radost. Kromě toho interaktivní pohybové hračky působí pro lepší spánek, který je u malých dětí extrémně důležitý a pomáhá do mozku uložit všechny nové věci, se kterými se dítě přes den setkalo.

Terapeutické hračky Trihorse CZ

Pro výrobu našich hraček používáme výhradně ekologické postupy a materiály. Chceme zajistit, aby naše děti a příští generace vyrůstaly ve zdravém životním prostředí.

Dřevěné kuličkové dráhy nejsou pouze robustnější a trvanlivější než kuličkové dráhy z plastu, ale jsou opticky i na dotek propracovanější.

Typická povrchová struktura a nezaměnitelná vůně dělají ze dřeva mimořádně zajímavý materiál pro kuličkové dráhy, protože dřevo má u dětí vysokou rozpoznávací hodnotu.

Trihorse dřevěné hračky 


Specifikace kuličkové dráhy:
  • Dřevěná kuličková dráha patří ke klasice mezi dětskými hračkami. Je 51 cm vysoká, vyrobená z bukového dřeva a dodává se s 6 díly: 1× kašpárek, 1× jezdítko kytka a 4× kulička.
  • Barvy kuličkové dráhy jsou 100% přírodního původu, odolné vůči slinám a speciálně vyvinuty pro dětské hračky. Hladké hrany a povrchy činí hraní pro děti naprosto bezpečným.
  • S touto kuličkovou dráhou získají děti skvělou zábavu proti nudě. Dřevěná hračka není jen zábava, ale také podporuje soustředění, jemné motorické dovednosti a vizuální vnímání.
  • Tato dřevěná hračka pro chlapce a dívky je perfektním dárkem pro děti od 1–2 let. Kuličky mají velikost 46 mm v průměru, a proto nehrozí nebezpečí jejich spolknutí dítětem.
  • Ceníme si řemeslného zpracování a u naší kuličkové dráhy používáme výhradně přírodní materiály, aby i naše děti mohly vyrůstat ve zdravém životním prostředí.
  • Doporučený věk: 1 – 6 let
  • Hmotnost: 3,9 Kg
  • Splňuje normu CE EN 71 (Bezpečnostní předpisy pro dětské hračky)
  • Výroba probíhá v České republice. Konkrétně kousek od Děčína :) 

 

Kupte kuličkovou dráhu pro své dítě. Budete si moci odpočinout od neustálého vymýšlení aktivit a přitom poskytnete svému dítěti výhodu do života.

 

P.S. Kvalitně vyrobená dráha z poctivého dřeva stojí skoro tisícovku. Ano, plastová z Číny by byla za půlku, ale my dáváme přednost kvalitnímu dřevu a bezpečným materiálům, když jde o budoucnost našich dětí. A co Vy? :)

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.