Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Rolničkový kašpárek

  • 1 z 2

Doplněk ke kuličkové dráze - dřevěné jezdítko kašpárek s rolničkami. Krásná a barevná hračka, která zaujme každé dítě. Rolničky jsou pevně přichyceny spolu s barevnými korálky. 

 

Dřevěná hračka pro děti od 1 roku.

Lze použít u malé i velké kuličkové dráhy. 

Česká výroba.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky a odolné vůči slinám.

Dodání:

1-3 pracovní dny v ČR

2-4 pracovní dny na Slovensko


  • (> 5 ks) Skladem
250 Kč
Kategorie: KULIČKOVÉ DRÁHY
 

Kašpárek s rolničkami

Rolničkový kašpárek skvěle funguje na kuličkové dráze Maxi i Jumbo. Jezdítko má 4 rolničky, takže při pouštění na dráze děti zaujme i zvukovým efektem.

 

Doplňková hračka rolničkový kašpárek je skvělým doplňkem ke kuličkové dráze Maxi a Jumbo. Kašpárek má 4 rolničky a když se na dráze točí tak zaujme i zvukovým efektem a to děti rády sledují. Při umístění tohoto jezdítka na dráhu navíc s dětmi trénujete jemnou motoriku, rychlost reakcí i koordinaci těla (koordinaci ruky a oka). Děti se postupně učí, jak správně kašpárka na kuličkovou dráhu posadit a mohou jeho barevnou jízdu sledovat. Kombinace kašpárka a dalších hraček na kuličkové dráhy je pak možností se zábavě s pouštěním hraček a kuliček věnovat nekonečně dlouho. 

 

Jezdítko kašpárek je vyrobeno z kvalitního bukového dřeva. Dbáme na kvalitu i bezpečnost, proto jezdítka splňují bezpečnostní normu CE EN 71 (bezpečnost hraček). Všechny použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky a jsou odolné vůči slinám.

 

Hračka je vhodná pro děti od 1 roku.

 

Používejte s kuličkovými drahami Maxi a Jumbo.

 

Balení obsahuje: 

1x Jezdítko kašpárek s rolničkami

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.