Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Kasička hroch barevná Janoschik

Kasička Janoschik z leštěného dubového dřeva v podobě hrocha překvapí svým originálním trikem při vhození mince: Hroch zavrtí ocasem!


  • (> 5 ks) Skladem
1 250 Kč
Kategorie: POKLADNIČKY
Záruka: 2 roky
 

Naše spořivá zvířátka hledají svůj nový domov. Máš ještě kousek místa ve svém pokojíčku? Zvířátko můžeš krmit mincemi a někdy i papírovými penízky. Když ho budeš pěkně krmit, můžeš mu pak bříško opět vyprázdnit a splnit si svoje velké přání. Spoření je tak zábavné!

Originální kasička z dubového dřeva je ideálním dárkem pro malé i velké. Kromě vysoké kvality zpracování každého potěší svým speciálním trikem. Například slon zvedne chobot, když do něj vhodíte penízek, zatímco myšce se musí zatáhnout za ocas, aby do ní penízky spadly. Dubové zvířátko je nejen užitečným, ale také zábavným doplňkem.

 

  • Rozměry: 150 mm × 150 mm × 130 mm
  • Doporučený věk: 1–101 let
  • Materiál: dub v přírodní, lakované a leštěné úpravě

 

Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že se jedná o převážně ručně vyráběné produkty, je možné, že se barva na obrázku může trochu lišit od barvy skutečného produktu. Varování: Během hraní nenechávejte své dítě bez dozoru.

Záruka: 24 měsíců

 
 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.