Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Truhla dětská kočka

  • 1 z 3

Pevná dřevěná truhla bez ostrých hran vyrobená z buku a překližky. Je vybavena 2 kolečky pro snazší manipulaci i při plném naložení.


  • Vyprodáno
4 066 Kč
Kategorie: TRUHLY
Záruka: 2 roky
Výrobce: Trihorse
Položka byla vyprodána...
 

Do dřevěné truhly od TRIHORSE schováte hračky jedna dvě a dětský pokojík bude uklizený za pár chvil –maminka ani tatínek budou mít radost, že je v pokojík krásný pořádek.

Jeden z našich nových produktů je vyrobený z pevného bukového dřeva a překližky. Truhla má osobitý design, stabilitu a úložný prostor. Velikou výhodou jsou dvě kolečka, takže můžete truhlu přemístit, i když je plně naložená.

Vysoce kvalitní závěsy a výsuvné brzdy chrání dětské ručky před zraněním, které by jinak mohl způsobit prudký pokles víka. Krásně opracované bukové dřevo a překližkové části jsou mořené, lakované a leštěné.

  • Rozměry: 400 mm x 570 mm x 555 mm
  • Doporučený věk: od 1,5 roku

Dětské truhly se vyrábějí ručně. Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce.Vzhledem k tomu, že jsou všechny produkty z 80% vyrobené ručně, je proto možné, že se bude barva na obrázku mírně lišit od barvy výrobku.Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.