Tahačka myš barevná

Tahací hračka ve zvířecím motivu vyrobená z kvalitního barveného bukového a borovicového dřeva. Díky otáčivým dílkům se hračka při pohybu hýbe různými směry. Klouby jsou z pevné a vysoce kvalitní kůže.


  • Vyprodáno
1 144 Kč
Kategorie: TAHAČKY
Položka byla vyprodána...
 

 

Koukej jak zábavně chodím a kývám se. Hledám kamaráda, který se mnou bude občas chodit na procházky. Ráda půjdu kamkoli a vejdu se do každého batůžku.

Tahačka TRIHORSE je ručně vyrobena z kvalitního dřeva buku a borovice, 2x lakovaná a leštěná, klouby jsou z pevné a vysoce kvalitní kůže. Díky množství kožených spojů se tahací hračka vesele vrtí a hýbe různými směry. Díky systému otáčivých dílků se táhnutím zvířátku rozpohybují nožky či křídla.  Například roztomilý pelikán mává při tažení křídly.

 

  • Materiál: buk a borovice 1A třídy
  • Rozměry: 110 mm x 170 mm x 240 mm
  • Doporučený věk: od 1 roku

 

Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.