Odrážedlo slon barevné

110F

Dřevěné odrážedlo slon s gumovými pásky na kolech určené do vnitřních prostor. Lehce ovladatelné, vhodné pro děti od 1,5 roku.


  • Vyprodáno
3 809 Kč
Kategorie: ODRÁŽEDLA
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Na souši nepotkáte na Zemi větší zvířata, než jsou sloni. Ten náš sice není žádný obr, ale na to, aby vyrazil na dobrodružný výlet do džungle, je velký dost. I jeho děťátko je velmi zvědavé a chce objevovat svět spolu s tebou.

Odrážedlo slon je vyráběné ručně, je vhodné pro děti doma, ale i ve školkách a dětských zařízeních. Má na kolečkách gumové pásky, takže se váš malý nezbedník může v domě vybláznit bez toho, aniž by to zanechalo škrábance nebo jiné stopy na podlaze.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami. Toto odrážedlo je vyrobeno z 90 % borovicového a 10 % bukového dřeva. Dřevo je mořeno a následně 2× lakováno. Odrážedla jsou vyráběna ručně (řemeslným zpracováním), mají kožené připojení, aby se flexibilně a lehce řídila.

Díky našemu zvláštnímu designu a lásce k detailu se naše odrážedla určitě brzy stanou nejlepšími přáteli vašich dětí.

 

  • Materiál: borovice, buk, kůže
  • Rozměry: 220 mm x 510 mm x 550 mm, výška sedadla 305 mm + vyjímatelná hračka malého slona
  • Doporučený věk: od 1,5 roku

 

  • Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce!

Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.