Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Odrážedlo slon barevné

Dřevěné odrážedlo slon s gumovými pásky na kolech určené do vnitřních prostor. Lehce ovladatelné, vhodné pro děti od 1,5 roku.


  • (5 ks) Skladem
3 809 Kč
Kategorie: ODRÁŽEDLA
Záruka: 2 roky
 

Na souši nepotkáte na Zemi větší zvířata, než jsou sloni. Ten náš sice není žádný obr, ale na to, aby vyrazil na dobrodružný výlet do džungle, je velký dost. I jeho děťátko je velmi zvědavé a chce objevovat svět spolu s tebou.

Odrážedlo slon je vyráběné ručně, je vhodné pro děti doma, ale i ve školkách a dětských zařízeních. Má na kolečkách gumové pásky, takže se váš malý nezbedník může v domě vybláznit bez toho, aniž by to zanechalo škrábance nebo jiné stopy na podlaze.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami. Toto odrážedlo je vyrobeno z 90 % borovicového a 10 % bukového dřeva. Dřevo je mořeno a následně 2× lakováno. Odrážedla jsou vyráběna ručně (řemeslným zpracováním), mají kožené připojení, aby se flexibilně a lehce řídila.

Díky našemu zvláštnímu designu a lásce k detailu se naše odrážedla určitě brzy stanou nejlepšími přáteli vašich dětí.

 

  • Materiál: borovice, buk, kůže
  • Rozměry: 220 mm x 510 mm x 550 mm, výška sedadla 305 mm + vyjímatelná hračka malého slona
  • Doporučený věk: od 1,5 roku

 

  • Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce!

Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.