Odrážedlo los barevné

  • 1 z 2

Dřevěné odrážedlo los s gumovými pásky na kolech určené do vnitřních prostor. Lehce ovladatelné, vhodné pro děti od 1,5 roku.


  • Vyprodáno
3 809 Kč
Kategorie: ODRÁŽEDLA
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Věděli jste, že sob je ve skutečnosti největší druh jelena?

Náš sob se svými nádhernými parohy je velmi krotký a je šťastný, že si konečně našel nového přítele. Rád tě povozí, kdykoli budeš chtít a přitom se můžeš držet za jeho parohy. Společně můžete vyrazit za dobrodružstvím, vaší společné jízdě nestojí nic v cestě.

Odrážedlo sob je vyráběné ručně, je vhodné pro děti doma, ale i ve školkách a dětských zařízeních. Má na kolečkách gumové pásky, takže se váš malý nezbedník může v domě vybláznit bez toho, aniž by to zanechalo škrábance nebo jiné stopy na podlaze.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami. Toto odrážedlo je vyrobeno z 90 % borovicového a 10 % bukového dřeva. Dřevo je mořeno a následně 2× lakováno. Odrážedla jsou vyráběna ručně (řemeslným zpracováním), mají kožené připojení, aby se flexibilně a lehce řídila. Díky našemu zvláštnímu designu a lásce k detailu se naše odrážedla určitě brzy stanou nejlepšími přáteli vašich dětí.

 

  • Materiál: borovice ,buk, kůže

  • Rozměry: 220 mm x 570 mm x 490 mm, výška sedadla: 310 mm

  • Doporučený věk: od 1,5 roku

  • Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce!

Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.