Odrážedlo los barevné

Dřevěné odrážedlo los s gumovými pásky na kolech určené do vnitřních prostor. Lehce ovladatelné, vhodné pro děti od 1,5 roku.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
3 809 Kč
Kategorie: ODRÁŽEDLA
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
Rychlé doručení
Rychlé doručení
Obvyklá doba dodání je do 48 hodin od objednání
Vyrobeno v Česku
Česká výroba
100% bezpečné hračky od české rodinné firmy
Ověřeno zákazníky
Ověřeno zákazníky
Poctivá výroba ověřená více než 50000 dětskými úsměvy

Věděli jste, že sob je ve skutečnosti největší druh jelena?

Náš sob se svými nádhernými parohy je velmi krotký a je šťastný, že si konečně našel nového přítele. Rád tě povozí, kdykoli budeš chtít a přitom se můžeš držet za jeho parohy. Společně můžete vyrazit za dobrodružstvím, vaší společné jízdě nestojí nic v cestě.

Odrážedlo sob je vyráběné ručně, je vhodné pro děti doma, ale i ve školkách a dětských zařízeních. Má na kolečkách gumové pásky, takže se váš malý nezbedník může v domě vybláznit bez toho, aniž by to zanechalo škrábance nebo jiné stopy na podlaze.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami. Toto odrážedlo je vyrobeno z 90 % borovicového a 10 % bukového dřeva. Dřevo je mořeno a následně 2× lakováno. Odrážedla jsou vyráběna ručně (řemeslným zpracováním), mají kožené připojení, aby se flexibilně a lehce řídila. Díky našemu zvláštnímu designu a lásce k detailu se naše odrážedla určitě brzy stanou nejlepšími přáteli vašich dětí.

 

  • Materiál: borovice ,buk, kůže

  • Rozměry: 220 mm x 570 mm x 490 mm, výška sedadla: 310 mm

  • Doporučený věk: od 1,5 roku

  • Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce!

Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: