Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Odrážedlo kráva barevné

  • 1 z 2

Dřevěné odrážedlo kráva s gumovými pásky na kolech určené do vnitřních prostor. Lehce ovladatelné, vhodné pro děti od 1,5 roku.


  • (4 ks) Skladem
3 809 Kč
Kategorie: ODRÁŽEDLA
Záruka: 2 roky
 

Kravička žere trávu a dává nám čerstvé mléko, ale jezdil jsi na ní už někdy? Naše veselá kravička stále hledá kamarády a kamarádky na společné ležení v trávě a ježdění po zelené louce.

Odrážedlo kráva je vyráběné ručně, je vhodné pro děti doma, ale i ve školkách a dětských zařízeních. Má na kolečkách gumové pásky, takže se váš malý nezbedník může v domě vybláznit bez toho, aniž by to zanechalo škrábance nebo jiné stopy na podlaze.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami. Toto odrážedlo je vyrobeno z 90 % borovicového a 10 % bukového dřeva. Dřevo je mořeno a následně 2× lakováno. Odrážedla jsou vyráběna ručně (řemeslným zpracováním), mají kožené připojení, aby se flexibilně a lehce řídila. Díky našemu zvláštnímu designu a lásce k detailu se naše odrážedla určitě brzy stanou nejlepšími přáteli vašich dětí.

  • Materiál: borovice, buk, kůže
  • Rozměry: 240 mm x 480 mm x 550 mm
  • Výška sedadla: 310 mm
  • Doporučený věk: od 1,5 roku

 

Všechny součásti produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.