Odrážedlo klokan SKIPPY

Dřevěné odrážedlo klokan s gumovými pásky na kolech určené do vnitřních prostor. Lehce ovladatelné, vhodné pro děti od 1,5 roku.


  • Vyprodáno
3 809 Kč
Kategorie: ODRÁŽEDLA
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Chcete vidět klokany, ale cestovat až do Austrálie se vám nechce? Nemusíte, náš klokan SKIPPY přihopsal až přímo k vám. A není sám - ve svém vaku ukrývá malého klokánka, se kterým vás čeká další porce zábavy navíc. SKIPPY už se nemůže dočkat, až si spolu zaskáčete v pokojíku.

Odrážedlo je vyráběné ručně, je vhodné pro děti doma, ale i ve školkách a dětských zařízeních. Má na kolečkách gumové pásky, takže se váš malý nezbedník může v domě vybláznit bez toho, aniž by to zanechalo škrábance nebo jiné stopy na podlaze.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami. Toto odrážedlo je vyrobeno z 90 % borovicového a 10 % bukového dřeva. Dřevo je mořeno a následně 2× lakováno.

Odrážedla jsou vyráběna ručně (řemeslným zpracováním), mají kožené připojení, aby se flexibilně a lehce řídila. Díky našemu zvláštnímu designu a lásce k detailu se naše odrážedla určitě brzy stanou nejlepšími přáteli vašich dětí.

 

  • Materiál: borovice / buk / kůže
  • Rozměry: 220 mm x 540 mm x 520 mm, výška sedadla: 320 mm + vyjímatelná hračka malého klokánka
  • Doporučený věk: od 1,5 roku

 

Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.