Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Lokomotiva s individuálním popiskem

Dřevěná lokomotiva od TRIHORSE je krásným doplňkem ke kuličkové dráze Jumbo i Maxi. Na lokomotivu přidáme popisek podle vašich představ. Celkem lze libovolně vybrat 7 písmen.

 

Váš popisek nám, prosím, napište do poznámky k objednávce :)

 

Dřevěná hračka pro děti od 1 roku.

Rozměry: 7,2 × 5,5 × 14 cm

Česká výroba.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky a odolné vůči slinám.

Skladem (5 ks)
400 Kč

Dřevěná lokomotiva – skvělý doplněk ke kuličkové dráze

Lokomotiva z přírodního dřeva s osobním popiskem je spolu s kuličkovou dráhou Maxi oblíbeným dárkem k narozeninám. Překvapení pro malé oslavence. Tato hračka krásně jezdí na malé i velké kuličkové dráze naší výroby. Dřevěná kolečka lokomotivy jsou pohyblivá, takže s ní můžete jezdit i mimo kuličkovou dráhu a zkoušet si svoji šikovnost na větším prostoru.
 

Jezdítko dřevěná lokomotiva s možností vytvoření osobního popisku jistě potěší. Celkem lze libovolně vybrat 7 písmen. K dispozici jsou také speciální znaky jako ❤ ✭ ☺ ☼. Objednat lze i samostatnou hračku lokomotiva s krásně zelenými kostičkami bez popisku.

Dbáme na kvalitu i bezpečnost, proto lokomotiva i vagon splňují bezpečnostní normu CE EN 71 (bezpečnost hraček). Všechny použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky a jsou odolné vůči slinám. Hračky vyrábíme z kvalitního bukového dřeva.

 

Vhodné pro děti od 1 roku.

 

Doplňkové hračky ke kuličkové dráze podporují kreativitu. Díky těmto hračkám budete společně rozvíjet a posilovat koordinaci oka a ruky, jemnou motoriku i rychlost reakcí při společné zábavě.

 

Váš popisek nám, prosím, napište do poznámky k objednávce :)

 

Balení obsahuje: 

1x Dřevěná lokomotiva

trihorse_mašinka_se_jmenem


Fotky od naši zákazníků:

Trihorse lokomotiva se jménem

Jezdítko dřevěná lokomotiva se jménem