Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Jezdítko lokomotiva

  • 1 z 2

Dřevěná lokomotiva TRIHORSE s barevnými kostičkami je doplňujícím jezdítkem ke kuličkové dráze MAXI a JUMBO. Hračka má otáčecí kolečka a lze ji použít i pro samostatné hraní.

 

Dřevěná hračka pro děti od 1 roku.

Lze použít u malé i velké kuličkové dráhy. 

Česká výroba.

Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky a odolné vůči slinám.

Dodání:

1-3 pracovní dny v ČR

2-4 pracovní dny na Slovensko


  • (> 5 ks) Skladem
250 Kč
Kategorie: KULIČKOVÉ DRÁHY
 

LOKOMOTIVA ZE DŘEVA - JEZDÍTKO

Dřevěná hračka lokomotiva krásně jezdí na malé i velké kuličkové dráze naší výroby (Kuličková dráha JUMBO a kuličková dráha MAXI). Kolečka lokomotivy jsou pohyblivá, takže s ní dítě může jezdit i mimo dráhu a zkoušet si svoji šikovnost na větším prostoru.

 

Dbáme na kvalitu i bezpečnost, proto jezdítka splňují bezpečnostní normu CE EN 71 (bezpečnost hraček). Všechny použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dětské hračky a jsou odolné vůči slinám. Hračky vyrábíme z kvalitního bukového dřeva.

 

Lokomotivu můžete objednat i se speciálním individuálním popiskem dle vašeho přání, nebo jako lokomotivu s vagónem pro možnost delšího nápisu. Zkuste své děti příjemně překvapit i když ještě neumí číst. Je to originální dárek k narozeninám. 

 

Vaše dítě dostane do rukou další hračky podporující kreativitu a zábavu. Díky těmto hračkám (montessori typu) budete společně rozvíjet a posilovat koordinaci oka a ruky, obecnou motoriku i rychlost reakcí. A ještě to bude zábava.

 

Balení obsahuje: 

1x Dřevěná lokomotiva

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.