Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Houpací myš Betty barevná

Houpací myš z precizně opracovaného borovicového dřeva určená do vnitřních prostor.

Vhodné pro děti od 2 let.


  • (1 ks) Skladem
4 066 Kč
Kategorie: HOUPADLA
Záruka: 2 roky
Výrobce: Trihorse
 

Hledá tě Betty, naše vtipná a živá houpací myš. Máš chuť na dobrodružství? Nechybí ti odvaha, a cestování, na kterém něco nového objevíš, tě moc baví? Pak jsi právě TY ten přítel, kterého myška Betty potřebuje. Společně vymyslíte velké příběhy, tím jsme si úplně jisti.

Firma TRIHORSE má odborné znalosti v oblasti dřevěných hraček, které jsou založeny na mnohaletých zkušenostech a dobrých vztazích. Rozhodujícími faktory je vysoká kvalita, design a neomylný smysl pro nové trendy. Kombinace prvotřídního dřeva, starostlivého řemeslného zpracování a vynikající konstrukce přináší speciální dřevěné hračky.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami.

 

  • Rozměry: 410 mm x 350 mm x 830 mm, výška sedadla: 300 mm
  • Doporučený věk: od 2 let

 

Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku.Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.