Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Houpací kůň Omar přírodní

Houpací kůň z precizně opracovaného borovicového dřeva určený do vnitřních prostor. Vhodný pro děti od 2 let.


  • Vyprodáno
4 066 Kč
Kategorie: HOUPADLA
Záruka: 2 roky
Výrobce: Trihorse
Položka byla vyprodána...
 

Haló, jmenuji se OMAR a jsem houpací kůň. Nejradši mám houpání, vyprávění pohádek a také hraní - zrovna hledám kamarádku nebo kamaráda na společné houpání. Tak co, budeš to ty?

Houpací hračka je dodávána rozložená, v kartonu. Firma TRIHORSE má odborné znalosti v oblasti dřevěných hraček, které jsou založeny na mnohaletých zkušenostech a dobrých vztazích. Rozhodujícími faktory je vysoká kvalita, design a neomylný smysl pro nové trendy. Kombinace prvotřídního dřeva, starostlivého řemeslného zpracování a vynikající konstrukce přináší speciální dřevěné hračky.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami.

 

  • Rozměry: 330 mm x 450 mm x 740 mm, výška sedadla 300 mm
  • Doporučený věk: od 2 let

 

Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku.Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.