Doručujeme i na Slovensko :) V objednávce vyberte zemi doručení Slovensko a měnu EUR.

Houpací kůň Oliver přírodní

Houpací kůň z precizně opracovaného borovicového dřeva určený do vnitřních prostor. Díky odnímacímu sedlu je vhodný pro děti od 1,5 roku až do 8 let.


  • Vyprodáno
6 353 Kč
Kategorie: HOUPADLA
Záruka: 2 roky
Výrobce: Trihorse
Položka byla vyprodána...
 

Výjimečný závodní kůň Oliver už byl na všech dostihových drahách ve světě a posbíral mnoho cen. Kromě závodění je ale také opravdový kamarád, na kterého se můžeš spolehnout a vždycky tě ve svém sedle bezpečně odveze, kam jen budeš chtít.

Krásně opracované borovicové dřevo kvality 1A je mořeno a 2× lakováno. S odnímatelným sedadlem je tento koník velkým zážitkem i pro ty nejmenší děti. Když dítě povyroste, je možné sedadlo úplně jednoduše složit.Houpací hračka je dodávána rozložená, v kartonu.

Firma TRIHORSE má odborné znalosti v oblasti dřevěných hraček, které jsou založeny na mnohaletých zkušenostech a dobrých vztazích. Rozhodujícími faktory je vysoká kvalita, design a neomylný smysl pro nové trendy. Kombinace prvotřídního dřeva, starostlivého řemeslného zpracování a vynikající konstrukce přináší speciální dřevěné hračky.

TRIHORSE používá pro svoje výrobky domácí dřeviny, jako je buk, dub a borovice. Klademe velký důraz na to, že dřevěná hračka je v souladu s evropskými bezpečnostními normami.

 

  • Rozměry: 360 mm x 1000 mm x 680 mm, výška sedadla: 400 mm
  • Doporučený věk: od 1,5 do 8 let

 

Všechny části produktu pocházejí přímo od výrobce! Vzhledem k tomu, že všechny výrobky jsou vyrobeny z 80 % ruční prací, barva na obrázku se může trošku lišit od barvy skutečného výrobku. Upozornění: Prosíme, nenechávejte svoje dítě během hry bez dozoru! Hračka je určená ke hře v interiéru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.